Articole
Sondaj
Licitatii / Vanzari
Intrebari
Concursuri / Clasamente
Uniuni / Cluburi
Galerie Foto/Video
Sfatul Medicului
Opinia Specialistului
Pagina principala Materiale Video Crescatorii Diverse English Section Chinese Section FRSC Expozitii For Fun Porumbei de top Comentariile etapei Pagina incepatorului Porumbei pierduti Romania In Direct Contact



Newsletter

Introduceti adresa de email pentru a primi ultimile noutati de la Romanian Racing Pigeons.
Sunteti multumiti de rezultatele pe 2018 obtinute pana acum?
Da
Nu
Partial
Nu stiu
Nu ma pot pronunta

Rezultate sondaj

ACKA - porumbei de agrement si ornament
UNIUNEA COLUMBOFILILOR PROFESIONISTI DIN ROMANIA
Crescatoria MUNTEAN VASILE - Sibiu
Brieftaubenmarkt - Germany
Cupe-medalii-For-Champions
Freialdenhofen & Sohnen - Germania
Produse columbofile Corabia
Site-ul columbofil EBPigeon.com
Site columbofil www.chinaxinge.com
FarmaVet - produse de uz zooveterinar si ptr porumbei
Firma YU YING IMPEX SRL - Accesorii columbofile
Campionul national domnul Bogdan Ciobanu, Suceava
Crescatoria TITA - ANDU
Columbodromul international TRANSILVANIA
Columbodromul GOLDEN RACE, Urlati, Prahova
Produse Porumbei CORABIA
Columbodromul SITGES PARADISE
Columbodrom PIGEON BEST - Prahova
Columbodromul SUPREM
Columbodromul international ORIZONT - Baicoi, Prahova
Columbodromul international BRASOV
Dr Adrian Colniceanu produse columbofile

Porumbei de top




Oradea 2008 - porumbei de top - Lotul national - partea 2-a10:28, Joi, 08.01.2009
  Porumbeii din lotul national   Locul 1 Standard Palmares Femele - Macovschi Mihail - Brasov   Locul 2 Standard Palmares Femele - Rusu Dan - Bucuresti   Locul 3 S...
citeste tot

Oradea 2008 - porumbei de top - Lotul national - partea 110:13, Joi, 08.01.2009
  Porumbeii din lotul national al Romaniei   Locul 1 Fond Palmares - Cure & Dostetean - Hunedoara   Locul 2 Standard - Orhan - Constanta   Locul 3 Stand...
citeste tot




Targoviste 2008 - porumbei de top - Viteza - Yearlingi10:31, Miercuri, 07.01.2009
    Locul 1 - Chirica Cornel - Prahova     Locul 2 - Pascu George - Dambovita   Locul 3 - Onofrei Ioan + Preda - Prahova   Locul 4 - Badicel Cata...
citeste tot

Targoviste 2008 - porumbei de top - Viteza - Maturi + Yearlingi - Palmares09:53, Miercuri, 07.01.2009
  Locul 1 - Dinca Constantin Adrian - Arges   Locul 2 - Enache Aurel - Dambovita   Locul 3 - Mantescu Razvan - Dambovita   Locul 4 - Dirvaru Robert - Dambovi...
citeste tot

Targoviste 2008 - porumbei de top - Fond - Maturi + Yearlingi09:35, Miercuri, 07.01.2009
    Locul 1 - Dicu Adrian - Arges   Locul 2 - Bita Florea + Silviu - Valcea   Locul 3 - Borea Nelu + Popa Mihnea - Olt   Locul 4 - Anderlik + Pop - Pra...
citeste tot

Targoviste 2008 - porumbei de top - Demifond - Maturi + Yearlingi02:24, Joi, 01.01.2009
    Locul 1 - Avram Ion - Valcea       Locul 2 - Tudor Alexandru - Giurgiu       Locul 3 - Greab Alexandru - Mures     &nbs...
citeste tot



Targoviste 2008 - porumbei de top - Mare fond - Maturi + Yearlingi - partea 2-a01:15, Joi, 01.01.2009
  Locul 6       Locul 7     Locul 8     Locul 9     Locul 10 ...
citeste tot

Targoviste 2008 - porumbei de top - Mare fond - Maturi + Yearlingi - partea 101:15, Joi, 01.01.2009
    Locul 1     Locul 2     Locul 3     Locul 4     Locul 5 ...
citeste tot

Targoviste 2008 - porumbei de top - Mare fond Yearlingi - partea 2-a16:51, Marti, 30.12.2008
  Locul 5     Locul 6     Locul 7     Locul 10     Locul 11 ...
citeste tot

Targoviste 2008 - porumbei de top - Mare fond Yearlingi - partea 116:51, Marti, 30.12.2008
    Locul 1     Locul 2     Locul 3   Locul 4 ...
citeste tot





1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Contact - Regulament
Copyright © 2008 - 2018 RRP. Toate drepturile rezervate.